NAKUP NAD 1200 KČ A NA CELÝ NÁKUP DOSTANEŠ 50% SLEVU! *sleva se odečítá z původní ceny produktu.

Lipozomální

Užívání vitamínů je pro lidské tělo bezesporu prospěšné. Abychom však dokázali naplno využít jejich potenciál, je třeba zaměřit se na jejich správné kombinování. Mnohé z vitamínů totiž mohou vzájemně zeslabovat nebo dokonce rušit své účinky. Proto je třeba vybírat si takové, které zajistí dobrou vstřebatelnost a maximální využitelnost lidským organismem. Doplňky stravy s obsahem lipozomů představují revoluci v technologii dopravy a vstřebání vitamínů a minerálů do těla.

#ShowMore#  

Účinné látky z každého potravinového doplňku musí projít celým trávicím traktem, aby se z nich nakonec vstřebalo pouze malé množství. Zbytek je pak obvykle bez užitku vyloučen. Díky lipozomální technologii však dochází ke vstřebání látky téměř beze zbytku (téměř 90 %). Jak je to možné? 

Lipozomy jsou mikroskopické částice, které slouží jako nosiče účinné látky na místo určení. Jejich obal je tvořen fosfolipidy, které obklopují vodu zadržovanou uprostřed. Právě v ní se mohou rozpustit molekuly vitamínů, minerálů či jiných látek a takto chráněné krunýřem fosfolipidů být dopraveny přímo k buňkám, kde se téměř beze zbytku vstřebají. Buněčná stěna je totiž rovněž tvořena vrstvou fosfolipidů, a proto je vstřebání tak účinné. 

Výhody doplňků stravy s lipozomy 

  • Vysoká vstřebatelnost až 90 %
  • Vyšší účinnost aktivní látky díky vstřebání rovnou do buněk
  • Méně plýtvání díky vyšší vstřebatelnosti
  • Lipozomy jsou stabilní při nízkém pH, a proto jsou také stabilní v žaludeční kyselině
  • Vhodné též pro vegany

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.